Zachęceni recenzją na portalu Maćka Maciejewskiego szybko zaopatrzyliśmy się w książkę amerykańskiego networkowca Erica Worre – Bądź pro! 7 kroków do mistrzostwa w marketingu sieciowym.

Autor jest praktykiem. Zbudował olbrzymią strukturę w jednej z firm MLM – pół miliona osób robi wrażenie. Zajmuje się szkoleniami. Zasłynął z założenia portalu networkmarketingpro.com, który odwiedza miesięcznie 300 tysięcy osób. Mieszka w Minesocie, żonaty, ma piątkę dzieci i wnuka.  Z kart książki wyłania się obraz człowieka dobrego i sympatycznego, który jednocześnie jest odważny, walczy i dąży do wyznaczonych celów.

Książka jest prosta w formie, niewielka objętościowo. Pokazuje nam początki budowy biznesu przez autora. Opowiada o upadkach i wzlotach. Dla nas ważne jest to, że dzięki tej książce, nie musimy upadać sami. Uczymy się na cudzych błędach. Eric Worre wyposaża nas w wiele przydatnych narzędzi pozwalających lepiej prowadzić spotkania, lepiej sponsorować i lepiej budować zespół. Zwraca uwagę na profesjonalizm. Radzi traktować nam pracę w MLM poważnie.

Jak wiesz, naszym sponsorem i mentorem   jest Pani Bogusia Sroka. Rzeczy, które pojawiają się u Worre są w 95 procentach zbieżne z tym, czego uczy Pani Bogumiła. Nie będzie chyba nietaktem, jeśli napiszemy, że Pani Bogna uważa Bądź pro! 7 kroków do mistrzostwa w marketingu sieciowym za dobry podręcznik nauki MLM.  Teraz niecierpliwie czekamy na książkę Pani Bogusi.

eric-worre

Eric Worre

 

Bądź pro! 7 kroków do mistrzostwa w MLM

Pozdrawiamy

Marzena z Janem ;-))