Jakub B. Bączek Marzena i Jan Tuszyńscy

Jakub B. Bączek Marzena i Jan Tuszyńscy

Zarobić milion, idąć pod prąd

Zarobić milion, idąć pod prąd

W Kuala Lumpur 2.04.2014, Jakub B. Bączek skończył książkę „Zarobić milion idąc pod prąd”. Marzysz albo czujesz, że chciałbyś tak jak on, napisać książkę?

Kim jest Jakub i dlaczego o nim piszę? 32 lata i wolność finansowa-pięknie prawda? Jego historia jest inspirująca dla nas. Niech sam opowie Tobie o sobie, jeśli zechcesz

W lipcu przeczytaliśmy e-booka „Zarobić milion idąc pod prąd”. Jakuba słuchaliśmy już wcześniej w radiu Kontestacja. Interesują nas jego audycje z serii „Wolność finansowa 50 na 50”. 

Jesteś fanem siatkówki? Kuba ma udział w sukcesach polskich sportowców. Jest również trenerem mentalnym: Kadry Narodowej Siatkarek, Kadry Narodowej Siatkarzy i Kadry Narodowej Juniorek.

Nieszablonowy sposób myślenia Kuby zainteresował nas tak bardzo, że zdecydowaliśmy się pojechać na szkolenie „Misja – Firma warta Milion Euro”. Niestety nie doszło ono do skutku ale zamiast tego mieliśmy możliwość porozmawiania z Jakubem.

Spotkaliśmy się w sobotę, 23 sierpnia w Spale (Centralny Ośrodek Sportu). Blisko dwie godziny couchingu dały nam do myślenia.

Wrażenia? Kuba emanował spokojem. Tej cechy nam dwojgu czasem brakuje i nad nią pracujemy. Był bezpośredni, szybko skrócił dystans, aktywnie słuchał i prowokował do przemyśleń.

Z lekką dozą lęku, ciekawością, pasją i zaangażowaniem idziemy dalej w drogę do wyznaczonych celów. Wiemy dzięki Jakubowi, że najbliższy tydzień i bieżący rok są dla nas tak samo ważne, jak wszystkie cele długoterminowe.

 

Poniżej znajdziesz kilka cytatów z „Zarobić milion…”, które dla nas są ważne. Jeśli zainteresują Cię , to polecamy przeczytanie całej książki. Jakub prostymi ćwiczeniami poprowadzi Cię do startu Twojej własnej drogi i ułatwi wyznaczenie celów.

 

Jeśli dostrzegę w Tobie pasję i wiedzę na jakiś temat, od razu włącza się moja ciekawość i prawdziwy szacunek.”

Słuchaj ludzi – w pokorze, z uśmiechem, z uwagą i ciepłem.”

Mam masę wad i czasami bywam nieznośny.”

Nie przyjmuj bezkrytycznie wszystkiego, co mówią Ci inni.”

Wszystko zaczyna się od marzeń…”

Bez ludzi wokół człowiek usycha jak roślina bez wody.”

Nie ma lepszego paliwa niż własna pasja i dążenie do wyznaczonych celów.”

Pozdrawiamy

Marzena z Janem ;-))

P.S.

Jak otrzymać autograf na e-booka? Na szczęście naszą pasją jest też fotografia 😉