Z każdego szkolenia czy przeczytanej książki, sukcesem dla nas jest wyłapanie chociaż jednego zdania a następnie wdrożenie go do własnego życia. Idziemy przez życie szukając takich właśnie zdań. Wiele uczymy się nie tylko z książek i nowej edukacji w postaci szkoleń ale również z obserwacji przyrody czy rozmowy z każdym napotkanym człowiekiem. Jeśli kiedyś się poznaliśmy, to możesz być pewien, że zostałeś naszym nauczycielem, za co dziękujemy.

Randy Gage „Ryzykownie znaczy dziś bezpiecznie. Reguły się zmieniły…”
Nie słuchaj rad większości, ponieważ to właśnie większość ma problemy finansowe.

Rolf Kipp „Najpiękniejszy biznes na Ziemi – jak odnieść sukces z Forever Living Products”
Każdy zatrudniony, pracujący 8-10 godzin dziennie, miałby całkowicie inne możliwości finansowe, gdyby zainwestował swoją energię w Forever.

Robert Kiyosaki „Biznes XXI wieku”
Pomysł marketingu sieciowego jest prosty, a jednocześnie genialny: zamiast wydawać miliony na profesjonalne agencje i kanały dystrybucji, aby promować nasz produkt lub usługę, dlaczego nie zapłacić ludziom, którzy chętnie z tych pieniędzy skorzystają, za to, że o tym produkcie lub usłudze powiedzą innym.

Randy Gage „Multi Level Marketing w działaniu. Najlepsze praktyki marketingu sieciowego”
Pracuj ciężko, wspieraj swoich ludzi, korzystaj z produktów i dobrze się baw.

Don Failla „45-sekundowa prezentacja, która odmieni twoje życie”
W rezultacie firmy te mają zwykle towar lepszej jakości niż produkty konkurencji, które można znaleźć w sklepach.

Piotr Zarzycki „Bogać się jak mistrzowie MLM-u”
Oni cel mają wyznaczony, zapisany na papierze i znają termin, w którym go osiągną, a ci drudzy mają tylko marzenia, z których nie robią celów.

Piotr Zarzycki „Lider w MLM”
W uproszczeniu MLM polega na prowadzeniu rozmów z kolejnymi osobami, głównie na temat biznesu, przy czym nie należy zapominać o produkcie.

Edward Ludbrock „Shakeout! Wielki obraz ukazujący dlaczego marketing sieciowy znowu przeżywa ROZKWIT”
Zaufajcie faktom i analizie branży.

Randy Gage „Dlaczego jesteś głupi, chory i biedny oraz jak stać się mądrym, zdrowym i bogatym”
Gwarantuję, że dobro, które dałeś, powróci do Ciebie zwielokrotnione.

Maciej Wieczorek „Mieć i być. Zostań liderem swojego życia”
Żaden właściciel restauracji na świecie nie napisze na drzwiach „w tym miesiącu otwieramy na zero godzin, także wpadnijcie za miesiąc, to może już odzyskamy motywację do prowadzenia restauracji”.

Gabriela Abratowicz „Nienawidzę poniedziałków! Poradnik dla wszystkich, którzy nie znoszą swojej pracy”
To, jak się czujesz w pracy, zależy od Ciebie, Twojego nastawienia, także od tego jak się odżywiasz i w jakiej jesteś kondycji fizycznej.

Piotr Zarzycki „W szkole nie nauczono mnie biznesu”
Większość Liderów wie, że zasponsorowanie nowej osoby do biznesu, a nie tylko po to, by ta osoba była klientem firmy, jest o wiele trudniejsze i ta właśnie działalność niesie ze sobą wielokrotnie więcej odmów w stosunku do naszej propozycji kupna produktów.”

Blair Singer „Opanuj swój wewnętrzny głos”
Natomiast ludzie świadomi mają zdolność patrzenia na siebie z boku i postrzegają siebie samych jako sprawców działania, a nie jedynie jako skutek działania innych osób.

Ed Ludbrock „100% sukcesu. Podstawy”
Błędy są częścią każdego procesu uczenia się.

Michael Strachowitz „Trucizna dnia powszedniego Wrogowie sukcesu”
Jednak jeszcze nigdy, ale to nigdy nie znaleźliśmy człowieka, który odniósłby sukces w MLM, nie podnosząc swojego tyłka z kanapy i nie pracując.

Eric Worre „Bądź pro! 7 kroków d mistrzostwa w marketingu sieciowym”
Każdy promuje ten sam produkt i podlega temu samemu systemowi wynagrodzeń, ale to Ty możesz zdecydować o swoim powodzeniu lub swoje klęsce.

Na koniec zostawiamy wisienkę na torcie. Dwa zdania na temat zdrowego stylu życia, z których nie umieliśmy wybrać ważniejszego. Tworzą całość więc ich nie rozdzielamy:

Paul Zane Pilzer „Zrób fortunę na zdrowym stylu życia”
Jeśli nie przyjmujemy z pożywieniem dostatecznej ilości białek, witamin i minerałów, odczuwamy początkowo wahania nastrojów, zmęczenie, zdenerwowanie, bóle głowy, gonitwę myśli i osłabienie mięśni. Na dłuższą metę takie kiepskie odżywianie się może prowadzić do raka, nadciśnienia, choroby Alzheimera i wielu innych schorzeń, które zwykliśmy po prostu akceptować jako nieodłączny element procesu starzenia się.

I coś do przemyślenia: Les Brown na National Achievers Congress 2013 grzmiał:
„You must be hungry for your dreams! „ „Gdy będziesz leżał na łożu śmierci, a wokół zgromadzą się ludzie, to z nimi w szeregu stać będą też Twoje talenty, których w życiu nie wykorzystałeś.„

Czekamy na książkę autorstwa Pani Bogumiły Sroki, diamentowo-szafirowego menedżera Forever Living Products – naszej mentorki, liderki i wzoru. Państwo Bogumiła i Jan Srokowie weszli niedawno do najlepszej 15-tki przedsiębiorców firmy Forever na świecie. Dla nas są diamentami <3
Pani Bogna napisała rozdział do książki Lider w MLM Piotra Zarzyckiego.
Wyjątkowe jej słowa z tego rozdziału to:
Wsłuchuję się w potrzeby innych, inspiruję do tworzenia wizji, wyznaczania celów i pomagam w realizacji tego, co zostało zaplanowane. Uczę wspaniałego zawodu. Robię to z wielką pasją i zaangażowaniem. Z wielką radością i satysfakcją patrzę, jak kolejne osoby, które mi zaufały, wyrastają na wspaniałych liderów. Umiejętność tworzenia wizji uważam za jedną z najważniejszych cech lidera.

Bogumiła i Jan Sroka

Bogumiła i Jan Sroka

Uwielbiamy się uczyć. Nie możemy doczekać się czego dowiemy się już jutro również od Ciebie-za co z góry dziękujemy.
Pozdrawiamy
Marzena i Jan