14 marca o 4:30 wyruszyliśmy z domu do Warszawy. Grupa 9 partnerów biznesowych, przedsiębiorców Forever w nagrodę za to, że w lutym wypracowała 4 cc otrzymała zaproszenia na szkolenie Pani Iwony Majewskiej-Opiełka. Do Warszawy dojechaliśmy punktualnie. Hotel Gromada gościł 700 osób z całej Polski.

urszula zyskowska

Swój awans na pozycję szafirowego managera odebrali Państwo Maryla i Wiesław Grotyńscy. Z całego serca gratuluję. Swoją historią sukcesu i dobrą energią podzieliła się ze wszystkimi Urszula Zyskowska. Przekonała zgromadzonych, że porażka nie wchodzi w grę. Zadała pytania, na które każdy z nas indywidualnie sobie odpowiada: Co chciałbyś osiągnąć? Chciałbyś budować biznes czy kupować produkty? Tak czy Nie – wybierz to, co jest dla Ciebie najlepsze.

szkolenie-iwona-majewska-opiełka

Po krótkiej przerwie wysłuchaliśmy serię wykładów Pani Iwony Majewskiej-Opiełka. Do serca wzięłam sobie zdanie, że sukces zaczyna się w umyśle. Zapisanie celów i spoglądanie na zapiski zwiększa prawdopodobieństwo ich realizacji o 80% (moim zdaniem dzięki koncentracji na zadaniach i działaniu M. 🙂 ). Obiecuję pracować nad tym, by być w zgodzie z tym co myślę, mówię i robię. Wybaczę sobie to, co zrobiłam źle. Innym też odpuszczam. To tak w skrócie-chcesz wiedzieć więcej przeczytaj jedną z książek autorstwa Pani Iwony.

Obejrzyj też proszę webinar na temat poczucia własnej wartości dostępny w sieci:

Ślicznie dziękujemy za moc dobrych rad Pani Iwony.

Po Pani Iwonie na scenę weszła senior manager Beata Kędzierska, będąca również eagle managerem oraz laureatką Chairman’s Bonus. Wspaniale jest słuchać i uczyć się od ludzi sukcesu.

Na zakończenie diamentowo-szafirowy manager, nasza kochana Pani Bogusia Sroka przedstawiła prezentację, którą przygotowała z okazji Europejskiego Forum Biznesu Alternatywnego, zorganizowanego przez Maćka Maciejewskiego z Networkmagazynu. Wspaniały sukces Państwa Sroków to manager po pół roku pracy, program samochodowy po 7, 10 managerów w pierwszej linii po roku pracy, wspaniałe podróże na wszystkie kontynenty. Najważniejsza lekcja z historii Pani Bogumiły to zdanie:

Wdzięczność to matka wszystkich innych cech

Bogumiła-Sroka

 

Dziękuję 🙂

Wyruszyliśmy w drogę powrotną. W domu byliśmy około północy. Czas upłynął nam wesoło i szybko na żartach i rozmowach.

Jeszcze raz gratuluję wszystkim FBO, którzy pielęgnowali w lutym nawyk sukcesu czyli 4 cc.

Pozdrawiam serdecznie

Marzena