Od 19 do 23 marca dachu nad głową użyczył nam hostel Agora w Poznaniu. Znajdziesz go przy ulicy Cieszkowskiego 7. Nocleg w Poznaniu potrzebowaliśmy ponieważ braliśmy udział w szkoleniu The Way Ahead Tonego Robbinsa, które w tych dniach odbywało się w budynku Międzynarodowych Targów Poznańskich.
Mieliśmy spać w zupełnie innym miejscu-tam nocleg za pomocą booking.com zarezerwowaliśmy pół roku przed tym wydarzeniem. Niestety kilka dni przed wyjazdem okazało się, że w apartamencie pękła rura a po dokładniejszym drążeniu tematu, że wynajęto apartament komuś innemu za większe pieniądze. Pani z booking.com poradziła nam, żebyśmy znaleźli inny nocleg a właściciele z pierwszej rezerwacji zwrócą nam różnicę w cenie. Tak jak przewidywaliśmy, Poznań przeżywał prawdziwe oblężenie, ponad 80% noclegów było zajętych. Na szczęście trafiliśmy na Agorę.

Hostel położony w dzielnicy domków jednorodzinnych, blisko Starego Miasta. Do targów jest 12 kilometrów ale bez przeszkód pokonywaliśmy tą odległość. Cena była bardzo dobra a jakość obsługi oraz samego hoteliku jeszcze lepsza. Wyposażenie nowe, miłe oku, przemyślane. Za budynkiem znajdziesz parking. Dostaniesz klucz do bramy oraz pilota. Miła Pani Irena pomoże Tobie, jeśli ją zapytasz.

Nasz sąsiad wrócił po weekendowej imprezie i poczuł się słabo. Siedział na podłodze i bił się z myślami. Janek pomógł mu znaleźć drogę do łóżka. Następnego dnia Pani Irena, ku naszemu zaskoczeniu zaczęła nas przepraszać za kłopot, podarowała nam słodkość. Czuliśmy, że w tym miejscu gość hotelowy jest traktowany priorytetowo.

Pokój nie był bardzo duży ale przyjemny. Materac wygodny, pościel i ręczniki czyściutkie, wi-fi śmigało bardzo dobrze.

W przestronnej kuchni, bardzo dobrze wyposażonej, możesz przygotowywać posiłki i zjeść je z całą rodziną. W jadalni jest sporo stolików i miejsce, żeby usiąść i cieszyć się tym, co ugotowaliście. Cena jest bardzo korzystna, za cztery noce zapłaciliśmy 600 zł. Poznań się obronił. Agora zatarła przykre wrażenie pierwszej rezerwacji w innym apartamencie. Poznaniu do zobaczenia w maju.

Pozdrawiamy

Marzena z Janem

apartamenty-agora-poznan (1)

apartamenty-agora-poznan (2)

apartamenty-agora-poznan (3)

apartamenty-agora-poznan (4)

apartamenty-agora-poznan (5)

apartamenty-agora-poznan (7)

apartamenty-agora-poznan (8)

apartamenty-agora-poznan (9)

apartamenty-agora-poznan (11)

apartamenty-agora-poznan (12)