Szkolenia, szkolenia i znowu szkolenia. Czasami mam dosyć szkoleń. Wydaje mi się że wszystkie mówią o tym samym. Tak jest tylko czasami . Korzyści ze szkoleń są inne. Prawdą jest, że czasami słyszymy coś po raz dziesiąty. Uczymy się jednak przez powtórki. Powtarzana rzecz zapada nam w pamięć. Bardzo często na szkoleniach słyszę jakieś jedno zdanie, jakąś myśl, która pozwala mi spojrzeć na moje życie, na moją pracę nieco inaczej.

Wczoraj pojechałem z Marzeną na szkolenie zorganizowane przez Justynę Brzeską (Justyna jest eagle managerem Forever ). Szkolenie dobrze przygotowane. Lubię ładne sale, a to szkolenie było w ładnej sali (Jagoda Żukowo).

Pierwsza część – produktowa. O naszych Cleanach i F.I.T.ach opowiedziała Pani dr Małgorzata Stręk. Było ciekawie i wartościowo. Wiemy, że nasze produkty są doskonałe, ale po takim wykładzie są jeszcze lepsze.

Potem wisienka na torcie. Mówił nasz dyrektor Jacek Kandefer. Jacek jest dobrym mówcą. Mówi ciekawie , ładnie moduluje głos, buduję napięcie. Mnie uderzyła jedna myśl, którą zanotowałem. Moim zdaniem ma ona kluczowe znaczenie dla naszej pracy:

Pomagamy ludziom lepiej żyć, lepiej zarabiać. Nadajmy naszej pracy tempa. Jeśli ktoś ma palącą potrzebę, ma ją już dzisiaj. Jak ktoś jest głodny, to jest głodny dzisiaj, a nie cztery miesiące temu. Dajmy naszej pracy tempa i róbmy to konsekwentnie każdego dnia. Uczmy tego innych”

Pozdrawiam

Janek