Blog wart polecenia – nasi ulubieńcy

Od kilku dni obserwujemy pojawianie się wpisów związanych z akcją Andrzeja Tucholskiego: Blog Share Week 2016. Blogów, które czytamy jest sporo. Spośród nich,zgodnie z zasadami zabawy polecamy Wam trzy, którym zawdzięczamy najwięcej. Kolejność jest alfabetyczna.

Jakie są nasze ulubione blogi?

majewska-opielka.pl

blog Iwona Majewska -Opiełka

blog Iwona Majewska -Opiełka

Systematycznie i bardzo rzetelnie prowadzony blog. Autorem jest Iwona Majewska-Opiełka, będąca prekursorką rozwoju osobistego w Polsce. Autorka wielu książek. Czerpiemy z niego pełnymi garściami. To prawdziwa skarbnica tekstów o tym jak żyć. Jak żyć w zgodzie z samym sobą, jak odkrywać swój życiowy potencjał. Jak organizować czas a właściwie jak zarządzać sobą w czasie. Dla mnie prawdziwym objawieniem były teksty o wdzięczności. Zdajecie sobie sprawę jak np. wdzięczność jest ważna w życiu ? Ja przed lekturą bloga o tym nie wiedziałem.

jakprowadzicwlasnafirme.pl

blog Marta Woźny-Tomczak

blog Marta Woźny-Tomczak

Strona prowadzona przez Martę Woźny-Tomczak, osobę bardzo bliską naszemu sercu. Martę poznaliśmy kilka lat temu, ta znajomość wywróciła nasze życie do góry nogami – w dobrą stronę.

Na blogu jpwf.pl znajdziemy mnóstwo wskazówek cennych dla osób, które prowadzą własne firmy. Marta jest przedsiębiorcą – bardzo dobrze czuje wyzwania z którymi na co dzień stykają się przedsiębiorcy. Celem bloga jest wspieranie, odkrywanie potencjału  właścicieli małych biznesów.

jestrudo.pl

blog Natalia Sławek

blog Natalia Sławek

Blog Natalii Sławek. Natalia opisuje na blogu kilka swoich pasji: fotografowanie, obróbkę fotografii za pomocą photoshopa, prowadzenie bloga oraz lifestyle. Dla mnie najcenniejsze są wskazówki dotyczące prowadzenia bloga. U nas zastosowaliśmy kilka wskazówek dotyczących wtyczek wordpressowych, prowadzenia fanpage, itd. Aha, jeszcze telefon, który mam, kupiłem, bo Natalia napisała, że robi ładne zdjęcia i jest dobry (Sony Z1 Compact). Strona jest pisana bardzo lekkim i dowcipnym językiem. Autorka bardzo dobrze tłumaczy, mimo tego, że czasami treść bloga jest bardzo techniczna.

Pozdrawiam

Jan