Agnieszka Perepeczko, gorący zwolennik zdrowego trybu życia i aloesu w Kartuzach

Agnieszka Perepeczko, gorący zwolennik zdrowego trybu życia i aloesu w Kartuzach

To zadziwiające, że tak wielu interesujących ludzi nie znaliśmy wcześniej, zanim zajęliśmy się multi level marketingiem. Kilka osób spośród tych, którym zaproponowaliśmy aby zostały naszymi partnerami w biznesie zgodziło się. Zaprosili następne osoby, te również kilka następnych…. Jakie byłoby prawdopodobieństwo poznania Agnieszki Perepeczko, gdyby nasza droga potoczyła się inaczej?

W podobny sposób światowej klasy liderzy członkowie GLT Forever, Bogumiła i Jan Sroka nawiązali znajomość z Agnieszką Perepeczko.

Często słyszałam pytanie od mam, babć, cioć i znajomych-Ciekawe co ta Perepeczko robi, że tak dobrze wygląda? Dowiesz się tego m. in. z książki Dziesięć lat młodsza w 10 dni a także wielu innych. Zastanawiasz się pewnie, co tam znajdziesz? Aloes i wiele dobrych, życiowych rad.

Czuję, że Agnieszka Perepeczko z pewnością ce
lebruje życie, cieszy się nim.

Kiedy pojawiła się możliwość aby zaprosić Agnieszkę Perepeczko do Kartuz, w ogóle się nie zastanawialiśmy. Pomysł bardzo nam się spodobał. W organizację przedsięwzięcia zaangażowało się wiele osób z zespołu, za co z całego serca dziękuję. Około 90 osób (tata Tuszyński naliczył 110) przyszło na spotkanie otwarte w Bibliotece Publicznej im. J. Żurakowskiego w Kartuzach. Potem w Kawiarence w refektarzu Restauracji Grono odbyła się Romantyczna Kolacyjka, gdzie przy wspólnym stole zasiadło 60 biesiadników.

Zadawaliśmy pytania, słuchaliśmy anegdot i refleksji. Wielu zgromadzonych zainteresowało się książkami Agnieszki z odręcznymi, imiennymi dedykacjami.

Agnieszka Perepeczko, osoba z pewnością określana jako charakterystyczna, pełna energii, pasji, kreatywna, mająca dystans do tzw. IV władzy i internetowego, anonimowego hejtu, dzieląca się mądrością życiową. Ma odwagę być sobą a także sprawia wrażenie osoby spójnej wewnętrznie i szczęśliwej.

Dziękujemy za ten inspirujący dzień.

Marzena z Janem

181104

220102